Unluckily, it only outputs webm-formated recording video and seems don't allow me to add webcam overlay onto screen? For anyone who wants a MP4 video creator with the ability to produce picture-in-picture video, define recording area and do more video settings, such extensions are not suitable and desktop screen recorder like RecMaster and OBS is more powerful and flexible. To meet your different needs for screen capturing, Apowersoft iPhone/iPad Recorder provides various settings such as output video format, video quality, output directory, etc. With this application, you can easily capture iOS screen and save as GIF file or video in different formats including MP4, WMV, AVI, FLV and many more. Windows Mac Android iOS TV High Quality & Real-Time Screen Mirroring with Audio ApowerMirror is a screen mirroring app for both iOS and Android devices. It allows screen mirroring with audio and offers an ultimate mirroring experience as it applies the mainstream mirroring technology. Apowersoft is a software company that has dedicated itself to developing multimedia applications for Windows, Mac, Mobile and internet platforms. The software development mainly involves video. Aiseesoft Screen Recorder is the best screen recording software to capture any activity on Mac or Windows computer. It can work as a good video game recorder, Skype call capture, YouTube video recording app, and more to capture any area of your screen. While screen recording, you can edit video/snapshot and draw new labels to output file.

Apowersoft Free Screen Capture pratik bir ekran görüntüsü alma programıdır

Indir

Apowersoft Free Screen Capture kullanıcılara ekranlarındaki görüntüyü bilgisayarlarına resim dosyası olarak kaydetme imkanı veren bir ekran görüntüsü alma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Apowersoft Free Screen Capture sayesinde saniyeler içerisinde ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilgisayarımızı kullanırken bazı durumlarda aldığımız hata mesajlarını kaydetmemiz gerekebiliyor veya sunumlarımızda kullanmak üzere ekrandaki görüntüyü resim olarak kaydetmemiz gerekebiliyor. Ekran görüntüsü alma bazı durumları belgelemek için de tercih edebileceğimiz bir yöntem. İşte bütün bu işleri Apowersoft Free Screen Capture ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Apowersoft Free Screen Capture içerisinde bir resim düzenleme aracı da bulunduruyor. Bu sayede program aracılığıyla yakaladığınız görüntüleri farklı bir program açmadan düzenleyebiliyorsunuz. Apowersoft Free Screen Capture ile yakaladığınız ekran resimlerinize oklar, geometrik şekiller, metinler gibi eklentiler yapabiliyorsunuz. Apowersoft Free Screen Capture arka arkaya birden fazla ekran görüntüsü almanıza olanak veriyor.

Apowersoft Free Screen Capture yakaladığınız ekran görüntülerini paylaşmanız için size ücretsiz bir bulut alanı sunuyor. Ayrıca program üzerinden yakaladığınız ekran görüntülerini sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Apowersoft Desktop Screen Recorder, bilgisayar ekranınız üzerinde yer alan herhangi bir bölümün kaydedebileceğiniz güçlü bir ekran kayıt aracıdır.

Apowersoft Desktop Screen Recorder, bilgisayarınızın ekran görüntülerini alabileceğiniz veya kaydedebileceğiniz kolay kullanımlı bir masaüstü aracıdır.

Apowersoft Screen Recorder Indir Gezginler

Ekran kaydı videolarınızı standart WMV formatında bilgisayarınıza kaydeden program içerisinde yer alan dönüştürme aracı yardımıyla WMV formatındaki kayıt dosyalarını isterseniz AVI, MP4, FLV ve SWF formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Apowersoft Desktop Screen Recorder ile neler yapabilirsiniz?

  • PC ekranını sesli olarak kaydedebilirsiniz
  • Webcam videolarını yüksek kalitede kaydedebilirsiniz
  • Çıkarılabilir aygıtlar üzerinden video kaydı yapabilirsiniz
  • Bilgisayar oyunlarının kaydını yapabilirsiniz
  • Herhangi bir web tarayıcısı üzerinde yayınlanan videoları canlı olarak kaydedebilirsiniz.
  • İstediğiniz tanıtım videolarını oluşturabilirsiniz.

Easeus data recovery wizard for mac avis. Ayrıca program yardımıyla zamanlanmış görevler oluşturabilir ve almış olduğunuz ekran kayıtları üzerinde basit kırpma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında ekran görüntüleri almanıza da izin veren program ile tam bir pencerenin veya ekranın seçeceğiniz bir bölümünün ekran görüntüsünü kolayca alabilirsiniz.

Apowersoft Free Online Video Downloader

Ekran kaydı için kullanabileceğiniz güçlü bir programa ihtiyaç duyuyorsanız, Apowersoft Desktop Screen Recorder'ı deneyebilirsiniz.

Coments are closed
Scroll to top