Apowersoft Free Screen Capture pratik bir ekran görüntüsü alma programıdır

Apowersoft screen recorder full indir windows 10

Apowersoft Free Screen Capture kullanıcılara ekranlarındaki görüntüyü bilgisayarlarına resim dosyası olarak kaydetme imkanı veren bir ekran görüntüsü alma programı.

Apowersoft Screen Capture Pro also comes with an integrated image uploading and social sharing function, so if you want to upload images to cloud space or share the images with friends, you will be able to work it out within a few clicks. The whole uploading and sharing process comes seamlessly in this screen capture software. Apowersoft Screen Recorder Pro Crack is an easy-to-use and professional desktop tool for recording screen as well as audio activity at the same time. It also allows you to save your videos as standard WMV files. By using its built-in converter, you can convert those WMVs into AVI, MP4, FLV, and SWF, and many other formats with no quality loss. Hey guys this is a tutorial on the Apowersoft free online screen recorder. They have stopped the free download but you can still use it from the site.

How to use wineskin for mac

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Apowersoft Free Screen Capture sayesinde saniyeler içerisinde ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilgisayarımızı kullanırken bazı durumlarda aldığımız hata mesajlarını kaydetmemiz gerekebiliyor veya sunumlarımızda kullanmak üzere ekrandaki görüntüyü resim olarak kaydetmemiz gerekebiliyor. Ekran görüntüsü alma bazı durumları belgelemek için de tercih edebileceğimiz bir yöntem. İşte bütün bu işleri Apowersoft Free Screen Capture ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Apowersoft Screen Recorder Full Version Free Download

Apowersoft Free Screen Capture içerisinde bir resim düzenleme aracı da bulunduruyor. Bu sayede program aracılığıyla yakaladığınız görüntüleri farklı bir program açmadan düzenleyebiliyorsunuz. Apowersoft Free Screen Capture ile yakaladığınız ekran resimlerinize oklar, geometrik şekiller, metinler gibi eklentiler yapabiliyorsunuz. Apowersoft Free Screen Capture arka arkaya birden fazla ekran görüntüsü almanıza olanak veriyor.

Apowersoft Free Full Version

Apowersoft Free Screen Capture yakaladığınız ekran görüntülerini paylaşmanız için size ücretsiz bir bulut alanı sunuyor. Ayrıca program üzerinden yakaladığınız ekran görüntülerini sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Coments are closed
Scroll to top